РУСИ СЕ ОГЛАСИЛИ О СТАЊУ НА ФРОНТУ: Напредујемо у Доњецку - Губици Украјине велики
РУСКЕ оружане снаге заузеле су повољније положаје у Доњецку где су Оружане снаге Украјине изгубиле око 470 војника, саопштило је данас руско министарство одбране.
Фото: Министарство одбране Руске Федерације
Министарство наводи да су руске снаге поразиле украјинску војску у области села Работино у Запорошкој области и убиле 55 украјинских војника у правцу Херсона.
"На Херсонском правцу јединице Дњепарске групе уништиле су људство и опрему 65. механизоване бригаде Оружаних снага Украјине", навело је министарство, пренео је ТАСС.
Министарство истиче и да су руске снаге напредовале у правцу Купјанска у Харковској области и убиле 30 припадника Оружаних снага Украјине.
БОНУС ВИДЕО:
ВУЧИЋ ДОНЕО ОДЛУКУ: Додељена војна застава Кобрама
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Руске снаге ломе фронт из три правца; Кијев планира уништење Кримског моста (ВИДЕО/ФОТО)
14. 04. 2024. у 08:03 >> 21:23
БИВШИ АМЕРИЧКИ ОБАВЕШТАЈАЦ: Русија може да уништи НАТО снаге у било ком тренутку
13. 04. 2024. у 21:39
ПОПЛАВЕ У РУСИЈИ: Ниво воде у реци Урал код Оренбурга достигао 1187 центиметара
13. 04. 2024. у 20:28
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)