КИРБИ: Ако Хамас ослободи таоце избећи ће израелску операцију у Рафи
28. 04. 2024. у 18:45
ПРИСТАНАК Хамаса да прихвати услове споразума о ослобађању талаца избегао би израелску операцију великих размера у Рафи, рекао је портпарол Беле куће Џон Кирби.
Повезане вести

НЕТАНЈАХУ: Наложио сам да одмах почну преговори о ослобађању талаца
ИЗРАЕЛСКИ премијер Бењамин Нетанјаху изјавио је данас да је дао инструкције да тренутно почну преговори у циљу ослобађања свих талаца у Гази, док се истовремено ради на одобравању владиног плана ради заузимања града Газа.
21. 08. 2025. у 21:17

ТРАМП УДАРА НА ИЗРАЕЛ: Затворите случај против Нетанјахуа, спасите таоце
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп позвао је Израел и Хамас да постигну споразум у Гази са циљем враћања талаца отетих 7. октобра.
29. 06. 2025. у 08:39
Најновије из рубрике

ВЕЛИКО ОТКРИЋЕ: Нађен крст, налик ГОЛГОТИ - и то из времена успона ИСЛАМА
ЗНАЧАЈНО археолошко откриће у Уједињеним Арапским Емиратима мења перцепцију о томе како и колико далеко се хришћанство проширило на Истоку.
24. 08. 2025. у 20:40

ТРОГОДИШЊА ДЕВОЈЧИЦА УШЕТАЛА У БОЛНИЦУ СА НОЖЕМ У ГЛАВИ: Лекари спасили дете (ВИДЕО)
ТРОГОДИШЊА девојчица је мирно ушетала у болницу са ножем од 15 центиметара у глави.
24. 08. 2025. у 20:00

СИЈАРТО КИПТИ ОД БЕСА: Мађарска снажно одбацује претње украјинског председника
МАЂАРСКА влада снажно одбацује претње украјинског председника Володимира Зеленског и позива суседну земљу да престане да угрожава енергетску безбедност Мађарске, изјавио је данас министар спољних послова те земље Петер Сијарто.
24. 08. 2025. у 19:50

Крај "all-incuslive" понудама за летовање у Турској какве знамо - политичари желе да смање ГУБИТКЕ које имају због "шведских столова"
Од бурека до супа, тестенине, хумуса и разних сосова до меса и рибе, од лубеница до разних десерта: свако ко је икада провео одмор у Турској зна колико разноврсна понуда може бити део једног доручка, посебно у популарним туристичким регионима.
24. 08. 2025. у 19:36

ПРОНАЂЕНИ ЉУДИ ИЗГУБЉЕНИ У ШУМИ: Палили ватру и чекали помоћ
ШЕСТ берача печурака који су се изгубили у шуми у Јургинском округу Кузбаса пронађено је, саопштило је регионално Министарство унутрашњих послова.
24. 08. 2025. у 19:30
Коментари (0)