ЈОШ ЈЕДАН ПРЕДСЕДНИК НА ПОТЕРНИЦИ РУСИЈЕ: После Зеленског, Москва сада тражи њега
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Русије ставило је на потерницу бившег председника Украјине Петра Порошенка, а одговарајућа потерница се појавила у бази података ресора.

Фото: Shutterstock/Илустрација/Википедији
- Петар Алексејевич Порошенко, 26. септембар 1965. Тражи се по члану Кривичног законика - наводи се.
Кривично дело за којим се трага није обелодањено.
У бази података се наводи и место рођења тражене особе – град Болград, Одеска област Украјине.
Препоручујемо

ОБЈАВЉЕНА ПОТЕРНИЦА ЗА УКРАЈИНСКИМ ПРЕДСЕДНИКОМ: Тражи се Владимир Зеленски
04. 05. 2024. у 15:04

НУКЛЕАРНА ПОРУКА КАМЕРОНУ: Захарова подсетила британског минстра на руски арсенал
03. 05. 2024. у 20:01

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

КИНЕЗИ НАПАЛИ НЕМАЧКИ АВИОН ЛАСЕРОМ? Берлин потврдио - брод је нациљао ловца, амбасадор хитно позван на разговор
КИНЕСКИ ратни брод ласерски је циљао немачки авион изнад Црвеног мора током мисије ЕУ, тврди немачка влада. Берлин је оценио инцидент као озбиљан безбедносни пропуст и позвао кинеског амбасадора на хитан разговор.
10. 07. 2025. у 12:53
Коментари (0)