ЉУДИ ЗАРОБЉЕНИ У РУШЕВИНАМА: Срушила се зграда, у току акција спасавања

06. 05. 2024. у 18:34
НЕКОЛИКО људи остало је заробљено у рушевинама зграде која се срушила у јужноафричком граду Џорџу, саопштио је градоначелник тог места.
Најновије из рубрике

УПРКОС ТРАМПОВОМ НАСТОЈАЊУ ЗА МИР: Лавров објавио да неће бити састанка Путина и Зеленског
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров изјавио је данас да није планиран састанак између руског председника Владимира Путина и украјинског председника Володимира Зеленског.
22. 08. 2025. у 16:16

РАЗГОВАРАЛИ О ГЛОБАЛНИМ ПИТАЊИМА: Милановић и Орбан се састали на Брачу
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић састао се данас са мађарским премијером Виктором Орбаном на Брачу и том приликом разговарали су о бројним глобалним питањима.
22. 08. 2025. у 15:57

"ВИКТОРЕ, ВЕОМА САМ ЉУТ": Орбан објавио Трампово писмо
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је одговор председника САД Доналда Трампа на своје писмо у којем је упозорио на последице украјинског напада на нафтовод „Дружба“.
22. 08. 2025. у 15:16 >> 15:18

ЛАВРОВ: Зеленски одбио све Трампове предлоге за решавање сукоба у Украјини
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски на састанку у Вашингтону рекао је "не" свим предлозима америчког лидера Доналда Трампа за решавање сукоба у Украјини, које САД сматрају неопходним, изјавио је шеф руске дипломатије Сергеј Лавров у интервјуу ТВ каналу Ен-Би-Си, преноси РИА Новости.
22. 08. 2025. у 14:03

ШЕФИЦА ДИПЛОМАТИЈЕ ЕУ: Путин се смеје Трамповој иницијативи за мир у Украјини, огромна пропагандна победа Кремља
ШЕФИЦА европске дипломатије Каја Калас изјавила је у петак да се Кремљ подсмева напорима председника САД Доналда Трампа да донесе мир у Украјину.
22. 08. 2025. у 13:59
Коментари (0)