ЗЕЛЕНСКИ ЗАДОВОЉНО ТРЉА РУКЕ: Бајден одрешио кесу, стиже нови пакет помоћи вртоглаво вредан
10. 05. 2024. у 20:37
ПРЕДСЕДНИК САД Џозеф Бајден одобрио је данас нови пакет војне помоћи за Украјину у износу од 400 милиона долара, саопштила је Бела кућа.
Повезане вести
Ножеви су извучени: Да ли се спрема пуч у Кијеву?
ПРОШЛО је скоро шест месеци откако је у Украјини избио „Миндичгејт“. Скандал са корупцијом, у који је наводно умешан велики део владајуће елите, постао је најозбиљнији политички тест председништва Владимира Зеленског и, једно време, претио је да га нагло оконча.
27. 04. 2026. у 22:11
"Искандери" наготовс, први удар на земље Балтика и Пољску: Русија објавила циљеве у 12 европских држава (МАПА)
ФАБРИКЕ дронова у 12 европских држава које достављају беспилотне летелице за украјинску војску постале су приоритетни циљеви руских ракетних јединица. Министарство одбране Русије објавило је списак фабрика, њихове адресе и типове дронова које продају Кијеву.
17. 04. 2026. у 07:00
ВОЛОДИМИРЕ, "ДО СВИДАНИЯ"! Потрес - "Вашингтон пост" под шифром "ексклузивно": САД ракете лете за завршни ударац на Техеран,Кијев заборављен
ВАШИНГТОН пост је под ознаком "ексклузивно" објавио да Пентагон разматра преусмеравање оружја намењеног Украјини на Блиски исток.
26. 03. 2026. у 16:42
"РУСИ СУ ОДБИЛИ, СВЕ ЗАВИСИ ОД АМЕРИКЕ" Зеленски у очају закукао: "Хаос због Ирана, Украјинци испаштају!"
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски рекао је у петак да су Сједињене Државе тражиле одлагање последње рунде тространих преговора о окончању четворогодишњег сукоба са Русијом.
14. 03. 2026. у 19:46
"ХИТНО МОРАШ ДА НАПУСТИШ УКРАЈИНУ" Амерички председник упозорио Зеленског: Владимире, постоји претња
БИВШИ председник САД Џозеф Бајден затражио је да напустим Украјину одмах након почетка рата, рекао је Владимир Зеленски.
24. 02. 2026. у 19:21
Најновије из рубрике
(МАПА) Шта се дешава у Украјини? Руси у офанзиви на целом фронту, али једна ствар кочи све
АПРИЛ се завршава парадоксалном сликом на украјинском ратишту. Руске снаге настављају офанзиву, држе иницијативу и врше притисак дуж целе линије контакта, али без оперативних, а камоли стратешких резултата. Фронт се помера готово свуда, али нигде довољно да би то променило ширу слику.
28. 04. 2026. у 17:55
Трамп и Тајна служба знали за напад на председника САД? Испливале нове теорије завере
ЈЕДНА од чињеница је да је после обе пуцњаве Тајна служба каснила с одвођењем председника с места догађаја.
28. 04. 2026. у 17:51
У Јасеновцу још ни речи о геноциду над Србима: Запушени локомотива и вагони којима су превожени логораши, прагови пруге, стазе...
КАО и сваке године, када после комеморације у некадашњем усташком логору Јасеновац политичари оду, остаје иста слика запуштености, небриге и непоштовања свих препорука Међународног савеза за сећање на Холокауст, који је још пре три године, између осталог, препоручио да се на таблама јасно напише да је у Јасеновцу почињен геноцид над Србима.
28. 04. 2026. у 17:27
У судару два воза погинуло најмање 15 људи: Камере забележиле хорор (Видео)
У СУДАРУ два воза на станици Бекаси у близини Џакарте, погинуло је најмање 15 људи, а 84 је повређено, саопштио је оператер железнице.
28. 04. 2026. у 17:20
Лепа Берлусконијева миљеница у центру новог скандала: Нација се дигла на ноге након њеног помиловања - Мелонијева под притиском (ФОТО)
Никол Минети, Британска италијанског порекла, бивша зубна техничарка, телевизијска водитељка и регионална посланица у Ломбардији, поново је у центру пажње италијанске јавности након што ју је председник Серђо Матарела помиловао.
28. 04. 2026. у 17:07
Коментари (0)