"РУСИЈА ЋЕ ВРАТИТИ МИР У ДОНБАС": Путин честитао десетогодишњицу оснивања ДНР и ЛНР
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин честитао је грађанима десетогодишњицу формирања Доњецке и Луганске Народне Републике. Он је поручио да ће Русија вратити мир у Донбас.

Фото: Профимедиа
- Учесници СВО се боре за ослобађање историјских територија, уверен сам да ћемо сигурно вратити мир у Донбас - истакао је Путин.
У честитки упућеној ДНР, он је подсетио да је то сада пуноправни субјект Руске Федерације:
- Заједно ћемо постићи успех, вратити мир на доњецку земљу и решити најтеже задатке - поручио је Путин.
У поруци грађанима ЛНР руски председник је рекао да их искрено подржава и помаже читав руски народ.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: РУСКЕ КАДЕТКИЊЕ НА ПАРАДИ - Погледајте како је једна изгубила ципелу
Препоручујемо

ИЗ БЕЛЕ КУЋЕ ПРИЗНАЈУ: Украјина изгубила иницијативу, Русија има тактичку предност
10. 05. 2024. у 22:51

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)