ВЕЛИКИ ПОЖАР БУКНУО У ВАРШАВИ: На десетине спасилачких екипа изашло на лице места, 150 ватрогасаца на терену (ВИДЕО)
У ТРЖНОМ центру „Маривилска 44“ у Варшави букнуо је велики пожар, а на лице места је изашло на десетине спасилачких тимова, саопштио је Владин безбедносни центар.
Фото: Телеграм принтскрин/Спутњик
Како јавља портал РМФ24, пожар је избио око 3.00 сата јутрос на више места и брзо се проширио. Сат касније, ватра је потпуно захватила зграду, а кров комплекса се делимично урушио.
На лицу места је око 150 ватрогасаца, као и специјална хемијско-еколошка група. За сада нема информација о повређенима.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: РУСКЕ КАДЕТКИЊЕ НА ПАРАДИ - Погледајте како је једна изгубила ципелу
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)