ПРВИ СНИМАК НАКОН АТЕНТАТА НА ПРЕМИЈЕРА СЛОВАЧКЕ: Фицо лежи на земљи, около паника (ВИДЕО)
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рањен је када је на њега пуцано у граду Хандлова, удаљеном 150 километара од Братиславе, јављају словачки медији.

Foto: AP
На фотографији која се појавила на друштвеним мрежама види се како Фицо лежи на земљи, док су око њега припадници обезбеђења.
Полиција је ухватила атентатора и притворила, а потом је ограђено подручје где се десио атентат.
Фицо је хоспитализован.
Пуцњава се догодила испред Дома културе, где се претходно одржавала седница Владе, а након што је Фицо изашао и пришао окупљенима да их поздрави.
Како преноси Деника Н, чула су се четири пуцња од којих је један погодио Фица.
Сведоци наводе да је обезбеђење подигло премијера са земље, убацило га у аутомобил и одвезло га у болницу.
Седница парламента је прекинута на неодређено време, јавља Деник Н.
Дом културе је евакуисан, а обезбеђење се побринуло за сигурност осталих чланова Владе, преноси Деник Н.
Препоручујемо

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

АРКАН ЈЕ ЗБОГ ЊЕГА ЗАПЛАКАО: Пустио је сузу на сахрани кума
ДРАГАН Ковач Кова, легенда шведског подземља, ликвидиран је пре тачно 24 године, испред ресторана у Стокхолму.
09. 07. 2025. у 11:36
Коментари (0)