АНКЕТА СПРОВЕДЕНА У РУСИЈИ: Путину верује 80 одсто грађана

БРОЈ Руса који одобравају начин на који председник РФ Владимир Путин води државу износи 82 одсто, односно, порастао је за један проценат, саопштила је Фондација за јавно мњење (ФОМ).

АНКЕТА СПРОВЕДЕНА У РУСИЈИ: Путину верује 80 одсто грађана

Фото: Танјуг/АП пхото

Према анкети, коју је од 17. до 19. маја спровела ФОМ, a у којој је учествовало 1.500 људи, 80 одсто учесника одговорило је потврдно на питање да ли верују Путину, док 82 одсто њих сматра да он ради добро свој посао, пренео је РТ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

Конкурс је отворен: ко закасни – остаје без шансе за РОМА Цомпанy субвенције