ПОЉСКО НАОРУЖАЊЕ СТИЖЕ НА ФРОНТ: "Не ограничавамо употребу оружја за нападе на циљеве на овој територији"
ПОЉСКЕ власти не ограничавају украјинску употребу оружја које је испоручила Варшава за нападе на циљеве на руској територији, рекао је радио-станици Радио Зет заменик министра одбране Пољске Цезари Томчик.
Фото: Јутјуб/AiirSource Military/Википедија
- Не постоје таква ограничења за пољско оружје које испоручујемо Украјини - рекао је он.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: ЛАНСИРАНЕ ХАМАСОВЕ РАКЕТЕ - Први пут после четири месеца
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Шолц спреман за нападе на руску територију; ТОС-2 дејствује по положајима ВСУ код Харкова (ФОТО/ВИДЕО)
29. 05. 2024. у 06:45 >> 22:18
ПОЉАЦИ НЕ МИРУЈУ: Шеф дипломатије не искључује могућност слања трупа у Украјину
29. 05. 2024. у 00:01
УЖАС НА ФРОНТУ: Украјински војник убио троје колега, па извршио самоубиство
28. 05. 2024. у 15:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)