ПРОНАЂЕНО ТЕЛО НЕСТАЛОГ ВОДИТЕЉА: Градоначелник грчког острва потврдио - "Спотакао се и пао код плаже"
ТОКОМ потраге за познатим британским водитељем и доктором Мајклом Мозлијем, који је нестао у Грчкој, пронађено је тело. Тело је пронађено у пећини на острву Сими, саопштено је из полиције.

Фото: ФејсбукПринтскрин
Како су навели званичници, пећина код које је пронађено тело налази се на само десет метара од плаже, али је потрага трајала данима јер било уз високу дрвену ограду, која је заклањала поглед. тело је најпре препознато по одећи.
- Човек је прешао целу руту, стигао до одредишта и 10 метара од плаже се спотакао, пао... Не знам шта да кажем, 200 људи је на овој плажи сваки дан и много чамаца долази и одлази сваки дан - рекао је градоначелник острва, Лефтерису Папакалодукасу.
Овај 67-годишњак, познат по својим ТВ програмима и подкасту на ББЦ Радију 4, нестао је у среду док је био на одмору на грчком острву Сими.
Подсећамо, он је нестао у среду након што је оставио супругу на плажи Агиос Николаос да би кренуо у шетњу око 13:30 по локалном времену (11:30 БСТ).

Фото: ФејсбукПринтскрин
Његова супруга је касније пријавила нестанак др Мозлија, који је био без телефона.
Грчка полиција, ватрогасци, туристи и локални волонтери фокусирали су своју потрагу на стеновиту област северно од села Педи, где је последњи пут примећен.
(Телеграф)

НЕВЕРОВАТНА ПРИЧА ИЗ СРБИЈЕ: Два брата и сестра освојили 300 медаља - они су прави генијалци (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Имају месечну плату 109.050$, а СИРОТИЊА су! Све им поједе кирија
ИМА и таквих случајева...
10. 09. 2025. у 09:24
Коментари (0)