ЗЛОЧИН: Нове тужне вести са ратишта

Novosti online

20. 06. 2024. у 21:31

ПАЛЕСТИНСКО Министарство здравља саопштило је да су израелске снаге пуцале и убиле палестинског тинејџера на окупираној Западној обали.

ЗЛОЧИН: Нове тужне вести са ратишта

Фото Танјуг/АП

Наем Абдуллах Самха, 15-годишњак, убијен је окупацијским, израелским мецима у граду Калкилyа, наводи се у саопшењу министарства у Рамали.

Израелска војска није одмах одговорила на АФП-ов захтев за коментар.

Палестинска новинска агенција Вафа, позивајући се на локалне изворе, известила је да је Самха погођен у прса.

Хитно је пребачен у болницу, али је тамо проглашен мртвим, објавила је агенција, додајући “да није било разлога за пуцњаву”

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће