ЗЕЛЕСКИ РАЗГОВАРАО СА ФИЈАЛОМ: Откривено о чему су причали председници Украјине и Чешке
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски данас се у Бриселу састао са председником Чешке Петром Фијалом.

Фото АП
Зеленски је са Фијалом разговарао о новим пакетима помоћи за Кијев преко чешке иницијативе за наоружавање Украјине артиљеријским гранатама.
Лидери су разговарали о даљој имплементацији ове иницијативе и заједничким напорима са партнерима да се обезбеди одговарајућа количина муниције.
Зеленски је захвалио Чешкој на одлучном ставу о будућем чланству Украјине у ЕУ и помоћи на почетку преговора, а два председника су такође су изразила наду у ефикасност самита НАТО који ће се одржати од 9. до 11. јула јула у Вашингтону.
Препоручујемо

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)