ЕРДОГАН: Иницијативе које искључују Русију неће донети жељене резултате
ИНИЦИЈАТИВЕ за решавање украјинског сукоба које игноришу Русију неће довести до жељених резултата, изјавио је турски председник Реџеп Тајип Ердоган.
Фото: Профимедиа/Emmanuel DUNAND
- Током преговора (са председником Естоније) разговарали смо о рату у Украјини. Још једном сам нагласио да подржавамо територијални интегритет и суверенитет Украјине. Само дипломатијом се може зауставити уништавање што је брже могуће и постићи праведно и коначно решење - рекао је турски лидер на конференцији за новинаре након састанка са естонским колегом Аларом Карисом у Анкари.
Према његовим речима, Анкара наставља да ради са странама.
- Иницијативе које искључују Русију неће донети жељене резултате - закључио је Ердоган.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЕРДОГАН ЗАМОЛИО СЈЕДИЊЕНЕ ДРЖАВЕ: Извршите притисак на њих, морају да зауставе рат
13. 06. 2024. у 17:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)