БРИТАНСКИ МЕДИЈИ ПИШУ: Нова драма у краљевској породици, скупоцена вила направила проблем међу браћом?

В.Н.
В.Н.

02. 07. 2024. у 16:56

КРАЉ Чарлс жели да изнајми вилу Виндзор Ројал Лоџ, која се налази на имању Виндзор, пишу страни медији.

БРИТАНСКИ МЕДИЈИ ПИШУ: Нова драма у краљевској породици, скупоцена вила направила проблем међу браћом?

FOTO: AP/Tanjug

Чарлс би желео да изнајми ову вилу са 30 соба за милион фунти годишње (око 1,2 милиона евра), док Ендру плаћа 260.000 фунти годишње (око 307.000 евра) за боравак у њој.

Страни медији пишу и да је главни разлог за краљеву одлуку то што је његов брат поприлично запустио вилу.

Упућени у целу причу тврде да је право чудо да са ње већ не падају прозори и цигле. 

"Краљ не верује свом брату"

Принц Ендрју се у вилу уселио 2003. године и према његовим речима, у реновирање је уложио седам милиона фунти.

Међутим, извори са британског двора тврде да краљ не верује у ту причу јер нигде на имању не види уложени новац.

Британски медији јављају да принц Ендрју нема намеру да се исели из скупог имања, упркос томе што му је Чарлс понудио оближњу четворособну колибу Фрогмор, у којој су живели принц Хари и Меган Маркл.

(Индекс)

БОНУС ВИДЕО: АЉОША МИЛЕНКОВИЋ: Рат између Русије и Америке водио би се на територији Европе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ПОГЛЕДАО МЕ ЈЕ И ПЉУНУО: Еву Рас понизио славни редитељ - Склоните ми ову жену одавде