ВОЈСКА ИЗВРШИЛА НАПАД НА ШКОЛУ: Велики број мртвих
НАЈМАЊЕ 13 особа је убијено у израелском нападу на школу у којој су смештени расељени Палестинци у избегличком кампу Ал Нусеират у централном Појасу Газе, пренела је данас палестинска агенција Вафа.

Фото Танјуг/АП
Шест цивила је убијено, а двоје је повређено у израелском ваздушном нападу на возило у близини града Рафа, на југу Појаса, јавља Вафа.
Број убијених Палестинаца у Појасу Газе од израелског рата у енклави порастао је на 38.098, од којих су већина деца и жене. Број повређених достигао је 87.705, а хиљаде жртава се и даље налази испод рушевина, наводи палестинска агенција.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: ИЗРАЕЛ РАЗМЕЊУЈЕ ВАТРУ СА ХЕЗБОЛАХОМ - Насер мета ваздушног напада

РУСИ ОДБИЛИ ПРЕКИД ВАТРЕ И ГОМИЛАЈУ ЈАКЕ СНАГЕ КОД ЛИМАНА: Спрема се велика офанзива, ништа од мира у наредним месецима!
ЈУЧЕ је Москва одбила мировни предлог и прекид ватре на 30 дана са Украјином. Високи званичници Трампове администрације у последњим данима воде разговоре о томе да Вашингтон можда неће бити у стању да издејствује прекид ватре између Русије и Украјине у наредним месецима. За то време, Москва гомила трупе у Доњецкој области и спрема се за велику офанзиву.
02. 04. 2025. у 14:59

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ЈЕДАН РАКИЈА, А ДРУГИ... Нећете веровати КАКО се зову пси новог амбасадора САД у Србији Марка Брновића
МАРК Брновић је увек поносно истицао своје порекло, уосталом ћерке му се зову - Милена и Софија.
31. 03. 2025. у 19:31
Коментари (0)