НЕСТАЛА ДЕВОЈЧИЦА, АКТИВИРАН АМБЕР АЛЕРТ: Од Марине (15) ни трага, ни гласа, страхује се да је у опасности (ФОТО)
ГРЧКА полиција трага за девојчицом Марином А. (15), која је нестала пре недељу дана у региону Колоноса, а активиран је и Амбер Алерт.

Foto: Tanjug/AP Photo/Michael Varaklas
Девојчица је нестала 18. јула, а тужилаштво верује да је девојчици угрожен живот.
Како се наводи, Марина је висока 160 центиметара, има око 80 килограма, дугу црну косу и браон очи.

Фото: The Childs smile
Није познато шта је девојчица носила у дану када је нестала.
Све који су видели дете моле да се јаве организацији "The Child's Smile" путем телефона у било које доба дана и ноћи, а преко европске линије за несталу децу 116000.
Такође, уколико неко има икаква сазнању о девојчици о томе може обавестити полицију било где на територији Грчке или путем апликације за нестале особе.
БОНУС ВИДЕО: ПРИСТИГЛА ЕКИПА ВАТРОГАСАЦА СПАСИОЦА - Наставља се потрага за Данком Илиц
(Телеграф)
Препоручујемо

СУДАР ТУРИСТИЧКОГ АУТОБУСА И КАМИОНА: Једна особа погинула, две повређене (ВИДЕО)
21. 07. 2024. у 18:47

ТОТАЛНИ КОЛАПС НА ЕВЗОНИЈУ: Чека се сатима, колонама се не види крај (ФОТО)
21. 07. 2024. у 11:18

"ПРЕТПОСТАВЉАМ ДА ЈЕ ЗАТО СКИНУЛА ПОЈАС" Огласио се власник агенције у којој је страдала девојка, Тијана махала пријатељима на плажи
НОВОСАЂАНКА Тијана Р. (19), која је погинула 28. маја у застрашујућој несрећи у Будви, током парасејлинга, била је потпуно безбедна у седишту које је сајлама везано за падобран, који вуче глисер.
29. 05. 2025. у 14:31

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)
БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).
29. 05. 2025. у 14:49
Коментари (0)