ЗЛОЧИН НА ФЛОРИДИ: Убијен заменик шерифа, двојица помоћника рањена

Novosti online

03. 08. 2024. у 20:48

ЗАМЕНИК шерифа је убијен, док су двојица помоћника рањена у покушају да помогну полицајцу у ситуацији коју је полиција назвала "заседом" у кући, у савезној америчкој држави Флориди.

ЗЛОЧИН НА ФЛОРИДИ: Убијен заменик шерифа, двојица помоћника рањена

FOTO: AP/Tanjug

Они су погођени у пуцњави у једној кући у Еустису, на Флориди, у петак увече, рекао је шериф округа Лејк, Пејтон Гринел. Двојица осумњичених су убијена, а трећи је рањен када су полицајци упали у кућу покушавајући да дођу до помоћника који је био погођен и заробљен унутра, рекао је Гринел.

Полиција је примила позив у петак увече, а када су помоћници ушли у кућу, уследио је "интензиван ватрени обрачун", додао је Гринел. Први помоћник је задобио рану на рамену и у стабилном је стању, док је други помоћник погођен у пазух, препоне и стомак више пута и оперисан је. Двојица осумњичених су пронађени мртви када је СWАТ тим ушао у кућу, а трећи је превезен у болницу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХОРОР НА АУТО-ПУТУ: Пронађено 20 тела, четири обезглављена висила са моста (ФОТО)

ХОРОР НА АУТО-ПУТУ: Пронађено 20 тела, четири обезглављена висила са моста (ФОТО)

ДВАДЕСЕТ тела, од којих су нека била обезглављена, пронађена су на мосту изнад ауто-пута у делу Мексика где се сукобљавају фракције нарко-картела Синалоа, саопштиле су јуче мексичке власти, преноси CBS News.

01. 07. 2025. у 09:31

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада