НОВИ СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ГРЧКУ: Тресло се на Криту

07. 08. 2024. у 10:40
ЗЕМЉОТРЕС јачине 4,9 степени по Рихтеру погодио је Крит око 11.20 часова по локалном времену.
Повезане вести

ЈАК ЗЕМЉОТРЕС: Затресло се омиљено летовалиште Срба
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 3,6 степени Рихтера забележен је јутрос у 5.58 часова, на подручју Крита у Грчкој.
22. 01. 2025. у 08:46

ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ГРЧКУ: Ево где се највише тресло
ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 3,2 степена по Рихтеровој скали забележен је данас у 17:37 часова, на подручју Крита, највећег острва у Грчкој.
14. 01. 2025. у 18:15

ЗАТРЕСАО СЕ МЕДИТЕРАН: Земљотрес погодио једно од омиљених летовалишта српских туриста
ЗЕМЉОТРЕС јачине 3 степена Рихтерове скале погодио је ноћас Грчку.
13. 01. 2025. у 08:04
Најновије из рубрике

БЕЛА КУЋА Разговори са Москвом продуктивни: Русија жели да оконча сукоб у Украјини
САД воде продуктивне разговоре са Русијом, став Вашингтона је да Москва жели окончање сукоба у Украјини, изјавила је портпаролка Беле куће Керолајн Левит.
16. 04. 2025. у 00:51

МАТАРЕЛА ХОСПИТАЛИЗОВАН: Италијанског председника чека операција
ПРЕДСЕДНИК Италије Серђо Матарела примљен је вечерас у болницу на заказану операцију због уградње пејсмејкера, сазнаје Анса.
16. 04. 2025. у 00:45

СПРЕЧАВАЊЕ МИГРАЦИЈЕ: САД преносе земљиште дуж границе са Мексиком на војску
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа најавила је хитан пренос готово 110.000 хектара федералног земљишта дуж границе између Сједињених Америчких Држава и Мексика на војску како би се спречиле илегалне миграције, саопштило је данас Министарство САД за природне ресурсе.
16. 04. 2025. у 00:11

ОСУМЊИЧЕНО ЈОШ СЕДАМ ПОЛИЦАЈАЦА: Због пожара у дискотеци у Кочанима у Северној Македонији
ДРЖАВНИ тужилац Северне Македоније Љупчо Коцевски изјавио је вечерас да ће још седам полицајаца бити приведено у оквиру истраге пожара у дискотеци "Пулс" у Кочанима.
15. 04. 2025. у 23:43

СУСПЕНДОВАН ГЛАВНИ САВЕТНИК МИНИСТРА ОДБРАНЕ САД: Због цурења података
ЈЕДАН од главних саветника америчког министра одбране Пита Хегсета, Ден Колдвел, суспендован је данас из Пентагона након што је током истраге о цурењу података из Министарства одбране утврђено да је био у то умешан, рекао је неименовани амерички званичник за Ројтерс.
15. 04. 2025. у 23:30
Коментари (0)