ЛУКАШЕНКО ИЗДАО ХИТНО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Појачајте тактичке положаје у овом делу
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко наложио је војсци да појача тактичке положаје на југу земље, преноси агенција „Белта“.

Фото: Профимедиа/Илустрација
Биће појачани положаји белоруске војске на гомељском и мозирском тактичком правцу на југу Белорусије где се та земља граничи са Украјином.
- Пренео сам наређење главнокомандујућем да појача војне групације на гомљеском и мозирском правцу - изјавио је заменик министра одбране Белорусије Виктор Хрењин.
Подсетимо, ситуација на граници Белорусије и Украјине је и даље напета иако се број провокација, према последњим информацијама, смањио у односу на претходни период.
То је недавно потврдио и Лукашенко рекавши да се напетост на јужним границама смањила.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: РУСКА СЕВЕРНА ФЛОТА - Погледајте вежбе противподморничког ратовања у Баренцовом мору
Препоручујемо

ОДНОСИ ИЗМЕЂУ МАЛИЈА И ЗАПАДА СУ СЕ ПОГОРШАЛИ: Мали протерао шведску амбасадорку
09. 08. 2024. у 21:12

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"
"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."
30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33
Коментари (0)