ОСТАВИЛИ ЈЕ НАСРЕД АУТО-ПУТА: Почело суђење отмичарима мале Злате
У КАЛУГИ су се после годину дана истраге на суду појавила три отмичара осмогодишње девојчице: жена, њен садашњи и бивши супружник.
Фото: pixabay
Како се испоставило, ученицу су одвезли аутомобилом одмах после школе и од њених родитеља тражили откуп од 1,5 милиона рубаља.
А када је полиција сазнала за то и започела потрагу, таоца су изабацили напоље насред ауто-пута у хладно новембарско вече, где је девојчица могла да умре.
Жена, која је умешана у отмицу, и сама има шесторо деце.
За отмицу мале Злате тројици осумњичених прети укупно више од 22 године затвора.
(ало.рс)
Препоручујемо
РАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Варничи пред истек примирја на Блиском истоку, преговори под знаком питања
21. 04. 2026. у 07:41 >> 09:27
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)