ОТКРИВЕНО ШТА СУ РУСИ ГАЂАЛИ У УКРАЈИНИ: Више мртвих и повређених у масовном нападу ракетама и дроновима (ФОТО/ВИДЕО)
26. 08. 2024. у 09:36
НАЈМАЊЕ четири особе су погинуле, а пет повређено у јутрошњем великом руском нападу ракетама и дроновима на Украјину. Руска војска је извршила велики напад на објекте одбрамбене индустрије у Украјини, како по војним циљевима, тако и по објектима енергетске инфраструктуре.
Повезане вести
ХИТНО СЕ ОГЛАСИЛИ РУСИ: Користили смо и "орешник" у масовном удару на Украјину, ево шта је погођено
РАКЕТЕ "орешник" коришћене су током масовног удара на критичне циљеве у Украјини 9. јануара, саопштило је руско Министарство одбране.
09. 01. 2026. у 07:12
РУСИ ОТКРИЛИ ШТА СУ КОРИСТИЛИ У МАСОВНОМ УДАРУ НА УКРАЈИНУ: Сви одређени циљеви су погођени
РУСКЕ оружане снаге су јутрос покренуле масовни удар на објекте украјинског војно-индустријског комплекса и повезане енергетске објекте, саопштило је руско Министарство одбране.
23. 12. 2025. у 13:55
ТРЕНУТАК КАДА ЈЕ КИЈЕВ УТОНУО У ТАМУ: Више од пола града без струје услед руског масовног напада (ФОТО/ВИДЕО)
РУСКЕ ракете и дронови у петак ујутру погодили су енергетску инфраструктуру и стамбена подручја широм Украјине, усмртивши седмогодишњег дечака у Запорожју и оставивши више од половине Кијева без струје, саопштили су украјински званичници, пише Кијев пост.
10. 10. 2025. у 07:34
СИЈАРТО "НАМИРИСАО" РАТ Мађарски министар открио ко је Русима велика претња - "Две нуклеарне силе велика опасност"
ФРАНЦУСКА и Велика Британија, расправљајући о могућем распоређивању европских снага у Украјини, практично прикривено објављују рат Русији, изјавио је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто.
12. 01. 2026. у 15:16
"МИ НЕ ОДУГОВЛАЧИМО, ЗА РАЗЛИКУ ОД РУСИЈЕ" Зеленски спрема нове преговоре са САД
УКРАЈИНА планира распоред састанака и даљих преговора са САД, изјавио је украјински председник Володимир Зеленски у синоћњем редовном видео обраћању нацији.
12. 01. 2026. у 08:44
Најновије из рубрике
АЈАТОЛАХ ПОСЛАО ТРАМПУ УПОЗОРЕЊЕ - НА РУСКОМ: Шта је лидер Ирана поручио Американцима
АЈАТОЛАХ Али Хамнеи, ирански врховни вођа, упутио је оштро упозорење Америци након ескалације протеста широм Ирана и све чешћих претњи војном интервенцијом Техерану које долазе од администрације председника Доналда Трампа.
13. 01. 2026. у 09:52
СЛОВАЧКА ВИШЕ НЕЋЕ ВОЈНО ПОМАГАТИ УКРАЈИНИ Словачки званичници: Морамо да заштитимо националне интересе у тешким временима
ПРЕДСЕДНИК Словачке Петер Пелегрини, премијер земље Роберт Фицо и председник парламента Рихард Раши, најавили су да Словачка неће више војно помагати Украјини.
13. 01. 2026. у 09:51
"САД ТРЕБА ДА БУДУ ЗАХВАЛНЕ ДАНСКОЈ, А НЕ ДА ПРЕТЕ": Осуда Америчких потеза из још једне НАТО државе
ШВЕДСКА осуђује претећу реторику америчке администрације против Гренланда и Данске, изјавио је премијер те земље Улф Кристерсон.
13. 01. 2026. у 09:13
"ДОК СЕ ЗЕЛЕНСКИ НЕ ОПАМЕТИ, КОРИСТИМО ВОЈНЕ МЕТОДЕ" Небензја: Ни једно дејство „неонацистичке клике“ из Кијева неће проћи некажњено
РУСИЈА ће наставити да решава проблеме војним средствима све док Владимир Зеленски не прихвати реалистичне услове за преговоре, изјавио је стални представник Руске Федерације при Уједињеним нацијама Василиј Небензја.
13. 01. 2026. у 08:34
ТРАМП РАЗМАТРА ШТА ЋЕ СА ИРАНОМ Извори: Упознат је са широким спектром војних и тајних опција које би могле да буду примењене
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп упознат је са широким спектром војних и тајних опција које би могле да буду примењене против Ирана, укључујући мере које превазилазе конвенционалне ваздушне нападе, рекла су за Си-би-ес два званичника Министарства одбране, говорећи под условом анонимности.
13. 01. 2026. у 08:03
Коментари (0)