"ЧУО САМ ГЛАСОВЕ ДА МИ ЈЕ ЖЕНА ДЕМОН, А ДЕТЕ СОТОНИН СИН": Овако се бранио Александар након убиства супруге и детета у Москви
ЗБОГ опсесивних мисли нисам спавао целу ноћ. И ујутру сам чуо гласове који су говорили да ми је жена демон, а дете сотонин син, да их треба убити.
Фото: Принтскрин
Ово је Александар Липатов, који је бацио супругу и бебу кроз прозор са 16. спарата стана у Москви у недељу, 26. августа, рекао на испитивању након што се пробудио из коме у болници.
Како се наводи на Телеграму, у телу Липатова нису пронађени алкохол ни дрога. Тестови су показали само трагове антидепресива. У телу његове супруге такође није било сличних супстанци, само су нађени трагови хормонских лекова после порођаја.
- Као разлог за своје понашање Александар Липатов је навео недостатак сна и презапосленост у банци, где руководи великим тимом. Био је много ангажован на новом пројекту - објављено је на Телеграму.
Према информацијама канала МАСХ, дан пре трагедије, Александар Липатов је умислио да га неко прати. Због опсесивних мисли није спавао целу ноћ.
- И ујутру сам чуо гласове који су говорили да ми је жена демон, а дете сотонин син, да их треба убити - рекао је.
Лекари су дијагностиковали акутни психотични поремећај са знацима шизофреније, праћен поремећеним когнитивним функцијама. Психички проблеми Липатова почели су пре пет година у Барнаулу, где је, како се наводи, био у локалној менталној болници.
Александар (39) и Милена Липатов (36) су према наводима локалних медија били у браку око три године и доселили су се управо из Барнаула. Липатов је био запослен у Централној банци Русије. Дечак, којег је бацио са 16. спрата, рођен је прошле године.
(Курир/Телеграм)
Препоручујемо
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)