БЕСКРАЈНО ОДУГОВЛАЧЕЊЕ МАКРОНА: И поред најаве, вечерас неће бити објављено име мандатара за састав будуће Владе Француске
Француски председник Емануел Макрон одуговлачи с објављивањем имена мандатара за састав нове Владе, после ванредних паралемнтарних избора који су завршени још почетком јула.

Foto: Tanjug/AP
Према неким најавама, после више одлагања, очекивало се да мандатар буде познат синоћ.
Медији су у великој помпи најављивали могући рок до 20 сати, али се на крају ништа није догодило, баш као ни у недељу, када се такође спекулисало с роком објаве.
Председникови критеријуми за премијера су да га опозиција неће здруженим снагама рушити и да има коалиционе способности. А то је у овој ситуацији изузетно тешко.

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)