ДРАМА НА НЕБУ: Алкохолисани путник покушао да преузме контролу над авионом на лету Лондон-Кос
АЛКОХОЛИСАНИ путник покушао је да упадне у кокпит авиона компаније "Изи џет" на висини од 10.000 метара, тврдећи да је пилот "незналица" и да он уме боље да пилотира, али су посада и путници успели да га савладају.

Фото: Unsplash
Путници и особље који су се рвали са њим оборили су га на под, а потом су добили аплаузе од преплашених путника, пише лист Сан.
По слетању у Минхен, сачекала га је немачка полиција и ухапсила, а путници су провели ноћ у хотелима.
Један од путника је рекао да се особље авиона понело одлично, али да је "драма била врло узнемирујућа".
Из компаније "Изи џет" су рекли да су овакви инциденти ретки и да не толеришу непримерено или претеће понашање.
БОНУС ВИДЕО: ФЛОТА ЕР СРБИЈА ОД НОЋАС ЈЕ ПОЈАЧАНА АВИОНОМ МИХАЈЛО ПУПИН: Што пре у саобраћај
Препоручујемо

СРУШИО СЕ АВИОН У БРИТАНИЈИ: Полиција затворила улице, хитна помоћ на терену (ФОТО)
01. 09. 2024. у 14:12

ДРАМА НА НЕБУ: Авион морао принудно да слети због дима који је ушао у кабину
25. 08. 2024. у 18:57

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)