ПОРОДИЦА ПОТПИСАЛА ЗАКУП КУЋЕ У ПАРИЗУ 2018. ГОДИНЕ: Дуров планинарао живот у Француској након састанка са Макроном
05. 09. 2024. у 23:44
ПОРОДИЦА оснивача платформе Телеграм Павела Дурова потписала је закуп куће у Паризу 2018. године, објавио је данас Политико.
Повезане вести
ОСНИВАЧ ТЕЛЕГРАМА ПАВЛЕ ДУРОВ: Више не мора да се јавља полицијској станици у Ници
ОСНИВАЧУ платформе Телеграм Павелу Дурову, који је оптужен за низ кривичних дела организованог криминала, укинута је мера обавезног јављања полицијској станици у Ници, потврдио је данас извор из француског правосуђа.
13. 11. 2025. у 16:51
Најновије из рубрике
ПРЕМИЈЕР ГРЕНЛАНДА: Желимо да ојачамо везе са САД, грађани не треба да се плаше преузимања
ГРЕНЛАНД жели да ојача везе са Сједињеним Америчким Државама и његови грађани не би требало да се плаше непосредног америчког преузимања, изјавио је данас премијер те данске аутономне територије Јенс Фредерик Нилсен.
05. 01. 2026. у 23:35
КАДИРОВ ИМЕНОВАО СВОГ СИНА (20) ЗА ПОТПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ: Чеченски лидер наставља праксу именовања чланова породице на високе функције
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров именовао је свог двадесетогодишњег сина Ахмата Кадирова за вршиоца дужности потпредседника владе, настављајући праксу именовања чланова породице на високе владине функције.
05. 01. 2026. у 22:45
РАСПАДА СЕ ЕВРОПСКА ВАЗДУШНА ОДБРАНА: Француска излази из пројекта, Немци сами праве нове авионе
ПОШТО Француска и Немачка не могу да се договоре око удела у заједничком пројекту летећег борбеног система ФЦАС, Хришћанско-социјална унија (ЦСУ) размишља о "немачком самосталном приступу".
05. 01. 2026. у 22:33
"ЉУДИ СВЕТА, КАЖЕМ ВАМ!" Огласио се Мадуров син: "Ово је претња човечанству - прогоњени смо!"
НИКОЛАС Мадуро Гера, син ухапшеног председника Венецуеле Николаса Мадура, изјавио је у понедељак да су његовог оца „киднаповале“ Сједињене Државе и позвао на „међународну солидарност“ са њим како би се могао вратити у ту јужноамеричку земљу.
05. 01. 2026. у 22:21
ХИЛ ПОСЛЕ СЕДНИЦЕ СБ УН: Победили смо, Венецуела ће наставити да брани свој суверенитет
КАРАКАС је победио на седници Савета безбедности УН, према речима министра спољних послова Венецуеле Ивана Хила.
05. 01. 2026. у 22:14
Коментари (0)