ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Трамп открио да ли ће се састати са Зеленским

МАЛО је вероватно да ће се одржати састанак између бившег председника САД и кандидата републиканаца на предстојећим председничким изборима Доналда Трампа и председника Украјине Володимира Зеленског током посете украјинског председника САД.

ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Трамп открио да ли ће се састати са Зеленским

FOTO: Tanjug/AP

Након што се обратио Генералној скупштини Уједињених нација, Зеленски ће имати билатералне сусрете са председником САД Џозефом Бајденом и потпредседницом САД и кандидатом демократа Камалом Харис, пренео је Политико.

Трамп је прошле недеље рекао да ће се "вероватно" састати са Зеленским током посете украјинског председника САД.

Међутим, званичник из Трамповог предизборног штаба потврдио је јуче за Политико да састанак није заказан.

Украјински лидер је изнервирао Трампа посетом фабрици муниције у Скрантону, у кључној неопредељеној америчкој савезној држави Пенсилванији у недељу.

Током митинга у Пенсилванији у понедељак, Трамп је оптужио Зеленског да јако жели да Харисова победи на изборима и описао га као "највећег продавца у историји".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ПИВО, РАДОСТ, ПА СУЗЕ: Никола Јокић стигао у Србију, а тамо... (ВИДЕО)