НОРВЕШКА: Највиши степен приправности од терористичких напада

Novosti online

08. 10. 2024. у 18:41

НОРВЕШКА је подигла ниво терористичке претње на највиши.

НОРВЕШКА: Највиши степен приправности од терористичких напада

Фото: Пиксабеј

Норвешка обавештајна агенција ПСТ подиже ниво терористичке претње на "висок", плашећи се последица у тој скандинавској земљи због ескалације тензија на Блиском истоку.

- Подижемо ниво претње са умереног на висок у Норвешкој због неколико фактора, првенствено због тренутне ескалације на Блиском истоку - наводи ПСТ, додајући да су "јеврејске и израелске мете" највише угрожене у Норвешкој.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ЗАНЕМАРИЛА ЈЕ ПОРОДИЦУ Захар оставио Гоцу - Децу је давала да чувају циганке!