ОГЛАСИО СЕ КРЕМЉ: Откривено да ли Путин планира контакт са Нетанјахуом
РУСКИ председник Владимир Путин не планира контакте са израелским премијером Бенјамином Нетанјахуом након разговора са иранским председником Масудом Пезешкијаном у Ашхабаду, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
Фото: Танјуг/АП
- Не, за сада не - рекао је Песков одговарајући на питање новинара о могућем сусрету са израелским премијером.
Путин ће се са иранским председником састати 11. октобра у Туркменистану када намерава да одржи састанак о нагло погоршаној ситуацији на Блиском истоку, навео је раније помоћник руског председника Јуриј Ушаков, пише РИА.
Песков је, најављујући састанак руског и иранског председника, рекао да се тема Блиског истока не може занемарити и да се очекује озбиљан разговор.
Израелски медији су почетком октобра писали да је Нетанјаху планирао да позове Путина и да затражи од Русије да убеди Иран да не напада Израел. Међутим Русија је више пута истицала да се не меша у унутрашња питања и не покушава да поставља своје услове што може бити разлог због ког Москва није желела да "стопира" Техеран.
(РТ Балкан)
БОНУС ВИДЕО: ЗГРАДЕ И ВОЗИЛА ГОРЕ: Погледајте Белгород након гранатирања
Препоручујемо
ФОН ДЕР ЛАЈЕНОВА ОПТУЖИЛА ОРБАНА: Умиљава се Путину - изневерио је мађарски народ
09. 10. 2024. у 13:47
ДЕМАНТИ ИЗ КРЕМЉА: Није истина да су Трамп и Путин седам пута разговарали телефоном
09. 10. 2024. у 10:56
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
АНДРЕЈА ЗАБОЛЕЛО ГРЛО У САД: Био код лекара, а рачун му је стигао после пет месеци: "Људи моји, нема шансе!" (ВИДЕО)
ПОТРАЖИТИ лекарску помоћ у страној земљи углавном подразумева огроман трошак, ма колико год се радило о кратком прегледу или безазленом проблему. А једног Андреја је, преглед код америчког ОРЛ специјалисте коштао читавих 2.500 долара (2.313 евра)
02. 12. 2025. у 09:10
Коментари (0)