МАШЕ МИРОМ, МОЛИ ЗА РАКЕТЕ: Сви детаљи посете Зеленског Берлину
12. 10. 2024. у 06:00
ЗА крај своје дводневне турнеје по европским престоницама, украјински председник Владимир Зеленски оставио је Берлин, где је јуче током поподнева разговарао са немачким канцеларом Олафом Шолцом. То је други пут за два месеца да лидер из Кијева долази у Немачку, овог пута, да представни свој мировни план.
Nemojte slušati zelenskog on se nakupio para od vaše pomoći jel on to vama naređuje. Vama sili pa on nije više predsednik neznam kako ga trpi sopstven narod .
Повезане вести
ОТКРИВЕН БУНКЕР ГДЕ СЕ КРИО ЗЕЛЕНСКИ: Ево ГДЕ се налази - објављени и снимци (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски поручио је данас, поводом четврте годишњице рата у Украјини, да су упркос плановима Кремља да "заузме Кијев за три дана", Украјинци сачували своју државност, одбранили независност и доказали целом свету снагу свог отпора.
24. 02. 2026. у 16:42
ЗЕЛЕНСКИ ТВРДИ Колико су км2 ослободили Украјинци: "Ми рат не губимо, питање је хоћемо ли победити"
ЗЕЛЕНСКИ је навео да Украјина напредује дуж јужне линије фронта, али није прецизирао о ком се тачно сектору ради, нити је изнео временски оквир противофанзиве.
21. 02. 2026. у 22:56
ПУЦА ПО ШАВОВИМА Зеленски снимљен како псује: "Протерајте их..."
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски је, говорећи у емисији "Разговор" за портал "Политико", користио псовке захтевајући протеривање Руса из западних земаља.
16. 02. 2026. у 21:59
ТУМБАЊЕ У ВОЈСЦИ УКРАЈИНЕ: Зеленски сменио шефа, именовао новог првог човека спољно-обавештајне службе
ПРЕДСЕДНИК Украјине издао декрет.
04. 02. 2026. у 22:07
РУСИ ХТЕЛИ ДА УБИЈУ ЗЕЛЕНСКОГ? Унајмили Пољака, он ухваћен и осуђен у Варшави - хтео да се придружи Вагнеру, сад ће на вишегодишњу робију
ПОЉСКИ суд осудио је 50-годишњег Пољака на три године и шест месеци затвора због шпијунаже за Русију, у случају директно повезаном са потенцијалном завером за атентат на украјинског председника Володимира Зеленског.
04. 02. 2026. у 17:48
Најновије из рубрике
уживоНЕ ПРЕСТАЈУ УДАРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иранци потпуно преузели Ормуски мореуз, Израел погодио зграду у Либану
НАСТАВЉАЈУ се ваздушни удари на Блиском истоку. САД и Израел настављају да гађају Иран, док иранске снаге узвраћају нападима на израелске градове и америчке базе и дипломатска представништва у региону.
04. 03. 2026. у 06:59 >> 09:07
ЈОШ ЈЕДНА ЗЕМЉА СЕ УКЉУЧУЈЕ У РАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ? Ракетне јединице распоређене, тиха мобилизација почела пре напада на Иран
СИРИЈСКО министарство одбране је саопштило да је појачало своју границу са Либаном, а осам сиријских и либанских извора навело је да то укључује распоређивање ракетних јединица и хиљада војника, док се сукоб шири у региону, укључујући и борбе Израела и Хезболаха у Либану.
04. 03. 2026. у 08:59
АМЕРИКА ПОКРЕНУЛА ВОЈНУ ОПЕРАЦИЈУ У ЈОШ ЈЕДНОЈ ДРЖАВИ: Ово се дешава први пут у историји
АМЕРИЧКЕ и еквадорске оружане снаге покренуле су војну операцију против организација које се баве нарко-тероризмом на територији Еквадора, саопштила је прес-служба Јужног командовања Пентагона на друштвеној мрежи Икс.
04. 03. 2026. у 08:51
"УДАРИ САД И ИЗРАЕЛА КРШЕ МЕЂУНАРОДНО ПРАВО" Макрон: Иран сноси одговорност
ФРАНЦУСКИ председник Емануел Макрон изјавио је синоћ да су удари Сједињених Америчких Држава и Израела на Иран извршени уз кршење међународног права, али и истакао да нема разлога жалити "диктаторе који пуцају на свој народ".
04. 03. 2026. у 08:28
СТИЖЕ ЖЕСТОК ОДГОВОР ИРАНА: ИРГЦ креће у копнене нападе - Три велике операције као одговор на америчко-израелска дејства
КОРПУС исламске револуционарне гарде (ИРГЦ) саопштио је данас да су њихове копнене снаге покренуле три велике операције као одговор на америчко-израелске нападе против Ирана.
04. 03. 2026. у 08:22
Коментари (1)