МЕЂУ МРТВИМА ИМА И ДЕЦЕ? Кадиров побеснео због експлозије на бензинској пумпи - Биће кажњени сви одговорни!
ГУВЕРНЕР Чеченије Рамзан Кадиров рекао је да ће бити кажњена сва лица одговорна за експлозију резервоара за гориво на бензинској пумпи у Грозном у којој су погинуле четири особе, укључујући двоје деце.
Фото: Принтскрин/Икс
Кадиров је рекао да ће се лично побринути да одговорни буду кажњени.
- Особље руског Министарства за ванредне ситуације угасило је пожар у Грозном. Нажалост, четири особе су погинуле, међу којима двоје деце - наводи се у саопштењу локалног одељења руског Министарства за ванредне ситуације, пише РИА.
Пет особа је лакше повређено и помоћ им је указана на лицу места.
У саопштењу се наводи да је 35 ватрогасаца и седам ватрогасних возила било ангажовано на гашењу пожара, површине 900 метара квадратних.
У руској Истражној комисији "Спутњику" је речено да је покренут кривични поступак због грубог немара при пружању услуга због чега су умрле две или више особа.
(Срна)
БОНУС ВИДЕО: РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)