ПОДИГНУТИ БОРБЕНИ АВИОНИ: Дојава о бомби изазвала праву драму на небу, у току истрага случаја

Дејана Калинић
Дејана Калинић

16. 10. 2024. у 07:59

СИНГАПУРСКА ратна авијација је у уторак увече мобилисала два борбена авиона због дојаве да постоји претња бомбом у авиону авио-компаније Ер Индија експрес који је летео за Сингапур, саопштио је данас министар одбране Сингапура Нг Енг Хен, на свом налогу на Фејсбуку.

ПОДИГНУТИ БОРБЕНИ АВИОНИ: Дојава о бомби изазвала праву драму на небу, у току истрага случаја

Фото: Принтскрин/јтујуб

- Два авиона Ф-15СГ сингапурске ратне авијације су полетела и пратила лет Ер Индија АXБ684 далеко од насељених подручја након што је авио-компанија примила мејл у којем се тврди да је у летелици бомба - навео је министар Нг Енг Хен у објави на Фејсбуку и додао да је то био трећи потврђени инцидент у року од два дана који се односи на претњу у неком авиону компаније Ер Индија, преноси Ројтерс.

Он је рекао да је авион био праћен до безбедне локације и да је у 22.04 сати по локалном времену слетео на аеродром Чанги.

- Када је авион слетео, предат је полицији аеродрома - потврдио је министар, а полиција је касније саопштила да у авиону "нису пронађени претећи предмети" након обављених сигурносних провера.

У току је истрага овог случаја.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО: РУСКИ КАСКАДЕР ПРКОСИ СМРТИ: Погледајте зависника о адреналину

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Ево ко је заменио Жељка Обрадовића на клупи Партизана