"НИКО НЕЋЕ ПРЕЖИВЕТИ": Стигле дојаве о бомбама у пет авиона
АВИО КОМПАНИЈА Делта ерлајнс суочила се са озбиљном претњом након што се на мрежи Икс појавила објава у којој се тврди да су у пет њених авиона постављене бомбе, уз упозорење да "нико неће преживети".

FOTO: Tanjug/AP
- Здраво. Постављене су бомбе у пет ваших авиона. Нико неће преживети - навео је корисник налога "адамланза111" на мрежи Икс, пренео је британски лист "Дејли експрес".
Авиони који се помињу у претњи укључују авионе на летовима ДЛ20 од Сијетла до Лондона, ДЛ3 из Лос Анђелеса ка Лондону, ДЛ8 из Лос Анђелеса ка Токију, ДЛ27 из Атланте ка Сеулу и ДЛ32 из Атланте ка Лондону.
Како је навео поменути лист, та претња је уследила након инцидента који се догодио раније овог месеца када су борбени авиони РАФ позвани да пресретну путнички авион Ер Индија након што је "боинг" 777-300 пријавио бомбу.
Авион, који је летео из Мумбаја ка Лондону, кружио је изнад Норфолка пре него што су га пресрели авиони "тајфун".
Након што је авион задржан изнад источног Лондона због гужве у ваздушном саобраћају, слетео је око сат и по времена касније.
(Курир/Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо

АЛАРМ У БЕОГРАДСКОМ ТРЖНОМ ЦЕНТРУ: Наређена хитна евакуација (ВИДЕО)
13. 10. 2024. у 14:19

ПОЛИЦИЈА ЕВАКУИСАЛА ПРВУ НИШКУ ГИМНАЗИЈУ: На терену су контрадиверзиони тимови
09. 10. 2024. у 15:39

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)