КИМ ДОТКОМ: Ако Камала победи, Икс (бивши Твитер) је мртав

21. 10. 2024. у 00:45
ФИНСКО-немачки технолошки бизнисмен Ким Шмиц, познат као Ким Дотком је изјавио да верује да ће друштвена мрежа Икс, која у власништву америчког милијардера Елона Маска, "умрети" ако потпредседница земље Камала Харис победи на америчким изборима 5. новембра.
Повезане вести

МАСК ДАО ПОНУДУ ВЕЛИКОМ РИВАЛУ, ПОЧЕЛА СВАЂА НАКОН КОНТРАПОНУДЕ: Ова идеја би могла да угрози 2 плана
ГРУПА инвеститора на челу са америчким милијардером Илоном Маском понудила је 97,4 милијарди долара за преузимање контроле над компанијом ОпенАИ, што је, како преноси Вол стрит џурнал (WСЈ), подстакло његову свађу са извршним директором те компаније Семом Алтманом.
11. 02. 2025. у 10:14

"ГДЕ СИ? КАДА ДОЛАЗИШ?": Трамп случајно објавио Маскову приватну поруку
НОВОИЗАБРАНИ председник је грешком поделио приватну позивницу Мар-а-Лаго за технолошког милијардера.
29. 12. 2024. у 15:59
Најновије из рубрике

ДЕВЕТОМЕСЕЧНА БЕБА ПРОНАЂЕНА МРТВА У АУТУ ИСПРЕД ВРТИЋА: Мајка отишла на посао, заборавила на дете
Деветомесечна беба пронађена је мртва у аутомобилу испред вртића. Хитна помоћ је одмах позвана, али су лекари, упркос покушајима реанимације, могли само да констатују смрт.
15. 03. 2025. у 00:05

УСТАВНИ СУД РУМУНИЈЕ ОТКРИО: Ево зашто Калин Ђорђеску не може на изборе
Уставни суд Румуније (ЦЦР) објавио је данас да је због непоштовања законских прописа у вези са изборним поступком, суштинским за демократију и владавину права, потврдио одлуку Централног изборног бироа (БЕЦ) да забрани Калину Ђорђескуу да се кандидује за председника у мају.
14. 03. 2025. у 23:57

уживоРАТ У УКРАЈИНИ: Руске снаге гранатирале Одеску област, град Черноморск потпуно без струје (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, дан 1115.
14. 03. 2025. у 07:33 >> 23:45

ЗБОГ ГРЕШКЕ У КОНТРОЛИ ВАЗДУШНОГ САОБРАЋАЈА: Паралисани летови широм Централне Америке
Грешка у контроли ваздушног саобраћаја у центру у Хондурасу паралисала је летове широм Централне Америке, јавља Ројтерс.
14. 03. 2025. у 23:26

СВЕ ЈЕ ЈАСНО: Лукашенко открио да ли ће Белорусија ипак напасти Украјину
ПРЕДСЕДНИК Белорусије Александар Лукашенко изјавио је данас да Белорусија не планира да нападне Украјину.
14. 03. 2025. у 22:52
Коментари (0)