НАЈНОВИЈА АНКЕТА ПРЕД ИЗБОРЕ У САД: Предност Камале Харис у односу на Трампа се смањила на један одсто
ПРЕДНОСТ демократске кандидаткиње на председничким изборима у Сједињеним Америчким Државама Камале Харис смањила се на један одсто у односу на републиканског ривала Доналда Трампа и сада има 44 одсто подршке наспрам на 43 одсто подршке за Трампа, показала је анкета Ројтерс/Ипсос објављена данас.

Foto: Profimedia
Око 48 одсто бирача у овој анкети рекло је да је да подржава Трампов приступ имиграционој политици, док се нешто више од 33 одсто анкетираних слаже са Харис по овом питању.
Око 40 одсто бирача у анкети рекло је да Харис има бољи приступ у суочавању са политичким екстремизмом и претњама демократији, у поређењу са 38 одсто оних који су изабрали Трампа.
Она је у претходној анкети водила са седам процентних поена у односу на Трампа када је у питању екстремизам.
Ова анкета, која је укључивала 1.150 одраслих Американаца, укључујући 975 регистрованих бирача, показала је да Трамп има значајну предност у односу на Харис по неколико питања које гласачи сматрају кључним.
Очекује се да ће гласови бирача у седам кључних држава, укључујући Северну Каролину, Пенсилванију, Мичиген, Висконсин, Неваду и Аризону, одлучити резултат избора.
БОНУС ВИДЕО: ТРАМП СЛЕТЕО У МИЛВОКИ: Појачана безбедност након покушаја атентата
Препоручујемо

ТРАМП ПОРУЧИО: Ја сам супротност нацистима, Камала је фашиста и марксиста
29. 10. 2024. у 17:57

ЊУЈОРК ТАЈМС: Блумберг донирао 50 милиона долара за подршку Камали Харис
28. 10. 2024. у 23:30

ПОСЛЕДЊА АНКЕТА СИ-ЕН-ЕН-А: Харис више нема предност у ондосу на Трампа
25. 10. 2024. у 18:50

ВИШЕ ОД 200 ДЕЦЕ ОТРОВАНО У ШКОЛИ, А ОНДА СЕ ПОЈАВИО СНИМАК ИЗ КУХИЊЕ: Камера открила све, ухапшено осам особа (ВИДЕО)
ВИШЕ од 200 деце у једној школи у Кини има повишен ниво олова у крви након што је у њихову храну додаван отровни пигмент – наводно како би изгледала примамљивије.
12. 07. 2025. у 21:32

ОТКРИВЕН УЗРОК ПАДА БОИНГА СА 260 ПУТНИКА: Аудио снимак пилота из кокпита само продубљује мистерију
ИСТРАЖИТЕЉИ су открили узнемирујуће детаље у оквиру прелиминарне истраге пада авиона компаније Air India, на лету 171, у којем је у јуну страдало 260 особа.
12. 07. 2025. у 15:36

СЛАВИМО ПЕТРОВДАН: Шта се данас не ради и шта треба умесити
СРПСКА православна црква и њени верници данас прослављају Петровдан, празник који је посвећен светим апостолима Петру и Павлу.
12. 07. 2025. у 07:34
Коментари (0)