ТРАМП ПОРУЧИО ПРЕД ПРИСТАЛИЦАМА Неко би морао да пуца кроз лажне медије да би ме погодио, не смета ми толико
БИВШИ председник САД и кандидат републиканаца на предстојећим изборима Доналд Трамп данас је пред присталицама у Пенсилванији, говорећи о непробојном стаклу које га је окруживало док је говорио, приметио да је на скупу било и доста представника, како је рекао, ''лажних вести'', као и да би било потребно да се пуца кроз те представнике ''лажних вести'' да би био погођен, што му, како је додао, ''не би много сметало''.
Фото Танјуг/АП/ Mark Humphrey
- Имам ово парче стакла овде, али све што овде имамо су лажне вести (факе news), зар не? И да би ме погодио, неко би морао да пуца кроз лажне вести. И то ми не смета толико рекао је Трамп, како је пренео Би-Би-Си.
У 90-минутном говору на скупу два дана пре одржавања америчких председничких избора заказаних за уторак, Трамп је приметио да постоје празнине у стакленим панелима око њега, пренео је Ројтерс.
Трамп је провео знатан део свог говора нападајући медије на митингу, у једном тренутку гестикулирајући према ТВ камерама, наводи Ројтерс.
- АБЦ, то је АБЦ, лажне вести, ЦБС, АБЦ, НБЦ. То су, то су, по мени, по мом мишљењу, то су озбиљно корумпирани људи - истакао је Трамп.
БОНУС ВИДЕО: ТРАМП СЛЕТЕО У МИЛВОКИ: Појачана безбедност након покушаја атентата
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
АНДРЕЈА ЗАБОЛЕЛО ГРЛО У САД: Био код лекара, а рачун му је стигао после пет месеци: "Људи моји, нема шансе!" (ВИДЕО)
ПОТРАЖИТИ лекарску помоћ у страној земљи углавном подразумева огроман трошак, ма колико год се радило о кратком прегледу или безазленом проблему. А једног Андреја је, преглед код америчког ОРЛ специјалисте коштао читавих 2.500 долара (2.313 евра)
02. 12. 2025. у 09:10
Коментари (0)