НАЈНОВИЈИ ПОДАЦИ АНКЕТА: Расте напетост у Америци - ево ко је фаворит у кључним држава
05. 11. 2024. у 10:20
Американци данас излазе на 60. председничке изборе у својој историји, а цео свет чека њихов неизвестан исход који ће утицати на низ глобалних сукоба и криза.
Повезане вести
ОНА ЈЕ БУДУЋИ КАНДИДАТ ЗА ПРЕДСЕДНИКА САД? Трампова омиљена противница и једини демократа којег хвали (ФОТО)
ТОКОМ Дана захвалности, Бела кућа је посебно захвална једној демократкињи: Гречен Витмер. Председник Доналд Трамп и гувернерка Мичигена, која се често помиње као могућа председничка кандидаткиња 2028. године, развили су изненађујуће продуктиван и срдачан однос, што су потврдила два званичника Беле куће и један од гувернерових политичких помоћника, пише Политико .
02. 12. 2025. у 18:40
Најновије из рубрике
уживоВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: Познато ко је ухапсио Мадура, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.
03. 01. 2026. у 07:45 >> 11:05
ОВО СЕ ДЕШАВАЛО ИСПРЕД МАДУРОВЕ ПАЛАТЕ: Само пар тренутака пре него што је Трамп јавио да је ухваћен (ВИДЕО)
У НОЋИ између петка и суботе у главном граду Венецуле одјекнуле су детонације, огласиле су се сирене за узбуну, а делови града су били без струје.
03. 01. 2026. у 10:50
ОГЛАСИО СЕ ТРАМП НАКОН НАПАДА НА ВЕНЕЦУЕЛУ: Мадуро ухваћен и пребачен из земље
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп огласио се након што је серија експлозија потресла Венецуелу и потврдио да су САД извеле нападе.
03. 01. 2026. у 10:26
ДЕСЕТ СУКОБА КОЈЕ ТРЕБА ПРАТИТИ У 2026. ГОДИНИ: Велики ратови, тињајућа непријатељства и убрзана нестабилност, ова земља је увек ту
ПРЕТХОДНА, 2025. је била крвава година. 2026. не обећава много боље.
03. 01. 2026. у 10:18
"ОСУЂУЈЕМО ВОЈНУ АГРЕСИЈУ САД" Венецуела прогласила ванредно стање
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро прогласио је ванредно стање, саопштила је влада те земље.
03. 01. 2026. у 08:55
Коментари (0)