ОБЈАВЕ СУ СВЕ АПСТРАКТНИЈЕ Песков о могућем Трамповом плану за Украјину

07. 11. 2024. у 14:25

ЧЛАНАК америчког листа „Волстрит џорнал“, у којем се тврди да тим Доналда Трампа наводно има план за решавање украјинског сукоба, делује безлично и апстрактно, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

ОБЈАВЕ СУ СВЕ АПСТРАКТНИЈЕ Песков о могућем Трамповом плану за Украјину

Фото: ЕПА

- Тамо је све безлично. Више личи на план 'Волстрит џорнала' о Украјини. Објаве су све апстрактније - констатовао је Песков.

Претходно је „Волстрит џорнал“, позивајући се на сопствене изворе, објавио да је тим Доналда Трампа, који је прогласио победу на америчким председничким изборима, предложио замрзавање сукоба у Украјини и нове испоруке оружја у замену за обећање Кијева да се привремено неће придружити НАТО-у.

Подсетимо, републикански кандидат на председничким изборима у САД Доналд Трамп који је прогласио у среду победу, током предизборне кампање више пута је давао изјаве о Русији и Украјини.

Он је посебно истицао да ће решити сукоб у најкраћем могућем року.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ТУРСКИ ВОЈНИ МУЗЕЈ КРИЈЕ СРПСКИ МАЧ ОБИЛИЋА: Барон де Тот оставио сведочанство да је оружје којим је убијен султан Мурат лично видео

ДА ЛИ ТУРСКИ ВОЈНИ МУЗЕЈ КРИЈЕ "СРПСКИ МАЧ" ОБИЛИЋА: Барон де Тот оставио сведочанство да је оружје којим је убијен султан Мурат лично видео

БАРОН Франсоа де Тот, француски официр, дипломата и шпијун, војни саветник султана Мустафе Трећег и Абдула Хамида Првог видео је око 1769. мач Милоша Обилића и сведочанство о томе оставио у својим мемоарима, наводи се у многим радовима турских научника.

01. 02. 2026. у 14:52

Коментари (0)

РАЗМИШЉАЛИ СМО О ТОМЕ: Гоца Тржан открила зашто она и Раша нису усвојили дете