ДРАМА НА НЕБУ ТУРСКЕ: Авион из Анталије није могао да се приземљи због мистериозног објекта на небу

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

09. 11. 2024. у 21:45

АВИОН компаније SunEkpress на лету Анталија-Ван, преусмерен је у Дијарбакир због неидентификованог објекта који се појавио на небу изнад Вана.

ДРАМА НА НЕБУ ТУРСКЕ: Авион из Анталије није могао да се приземљи због мистериозног објекта на небу

Фото: Shutterstock

Након полетања из Анталије у 17.05 у петак, путнички авион је морао да промени руту након што је стигло упозорење из контролног торња приликом слетања у Ван, пренео је Гун хабер.

Путнике у авиону, који је по упутствима контроле лета слетео на аеродром Дијарбакир уместо на аеродром Ван, о ситуацији је обавестило кабинско особље.

Након тог инцидента, тимови Ваздухопловног одељења Полицијске управе Ван извршили су детаљно скенирање ваздушног простора помоћу беспилотних летелица против могуће безбедносне претње.

Међутим, током опсежног истраживања, како се наводи није пронађен ниједан предмет на небу.

Након принудног слетања у Дијарбакиру, авион на линији Анталија-Ван је путнике, уз мере предострожности, ипак превезао до Вана, где је синоћ слетео са закашњењем у 22.10.

(sputnikportal.rs)

БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ