ПРЕМИНУО АМЕРИЧКИ МАФИЈАШ: Био шеф ове криминалне породице (ФОТО)

09. 12. 2024. у 09:58

БИВШИ шеф америчке мафије Патриарка, Луиђи "Baby Shacks" Манокио ​​преминуо је у 97. години, потврдио је извор за Ен-Би-Си 10 њуз.

ПРЕМИНУО АМЕРИЧКИ МАФИЈАШ: Био шеф ове криминалне породице (ФОТО)

foto: Tviter

Породица злочина Патриарка, позната и као мафија Нове Енглеске, Бостонска мафија, Провиденс мафија или Канцеларија, јесте италијанско-америчка мафијашка криминална породица која делује у Новој Енглеској.

Манокио је недавно пуштен из савезног затвора 2015. године, пошто је одслужио четворогодишњу казну због изнуђивања плаћања од стриптиз клубова.

Пре тога је био признат као вођа породице Патриарка од средине 1990-их до 2009. године.

Луиђи Ђовани "Baby Shacks" Манокио рођен је 23. јун 1927. године и био је амерички мафијаш из Провиденса, Роуд Ајленд. Био је шеф криминалне породице Патриарка са седиштем у Новој Енглеској, која је део америчке мафије. Манокио је преминуо јуче, 8. децембра, у свом дому у Бристолу у 97. години.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати