ВЛАДА у Кабулу поздравила је пад Дамаска у руке опозиционих снага.
Повезане вести

"ТАЛИБАНИ ЗАБРАНИЛИ ЖЕНАМА ДА БУДУ ТВ ВОДИТЕЉКЕ" Медији: Женски гласови на телевизији „провоцирају мушкарце“
АВГАНИСТАНСКА група је рекла да женски гласови на телевизији „провоцирају мушкарце“, према новинама Hasht-e Subh.
17. 01. 2025. у 15:06
Најновије из рубрике

РАДИЛИ ЗА ЗАБРАЊЕНУ ОРГАНИЗАЦИЈУ: 4 новинара Ројтерса, АП-а и Сота Висион-а осуђени на по 5 година затвора
СУД у Москви осудио је данас четворо новинара Ројтерса, АП-а и руских независних ноивна Сота висион на пет година и шест месеци затвора због тога што су радили за Фондацију за борбу против корупције (ФБК) коју је основао покојни руски опозициони лидер Алексеј Наваљни.
15. 04. 2025. у 20:48

(МАПА) ПОПОВКА И ДЕМИДОВКА ПОД КОНТРОЛОМ МОСКВЕ! Руска контраофанзива потискује украјинске снаге код границе
ОНО што је започело као још један покушај украјинског упада у пограничне области Русије, брзо се претворило у жестоку руску контраофанзиву.
15. 04. 2025. у 20:11

"НИСАМ СИГУРАН ДА ЈЕ СПОСОБАН..." Трамп поново шокирао изјавом о Зеленском
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп, како је рекао током састанка са председником Салвадора у Белој кући, посумњао је у способност председника Украјине Владимира Зеленског.
15. 04. 2025. у 20:06

ДРАМАТИЧНА АКЦИЈА ФСБ: Ухапшен молдавски бомбаш непосредно пре него што је покушао да дигне у ваздух Кримски мост (ВИДЕО)
ЈЕДНА драматична операција руске безбедносне службе ФСБ завршена је успешно и спречила потенцијалну катастрофу, јављају руски извори.
15. 04. 2025. у 19:22

ФИЦО ОДБРУСИО КАЛАСОВОЈ: „Идем у Москву и нико ме не може зауставити“
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је одговорио на речи шефа европске дипломатије Каје Каласа о паради 9. маја у Русији.
15. 04. 2025. у 19:03
Коментари (0)