"МЕЛОНИ ЈЕ ЖИВА ВАТРА" Трамп: Сјајан сусрет са италијанском премијерком

Биљана Ристивојевић

09. 12. 2024. у 14:50

НОВОИЗАБРАНИ председник САД Доналд Трамп изјавио је данас да је сусрет са италијанском премијерком Ђорђом Мелони на поновном отварању катедрале Нотр Дам у Паризу био "сјајан", додавши да се "одлично слаже" са италијанском десничарском лидерком.

МЕЛОНИ ЈЕ ЖИВА ВАТРА Трамп: Сјајан сусрет са италијанском премијерком

Foto: Tanjug/AP

Он је рекао да је, током догађаја у Паризу, провео доста времена са Мелонијевом, коју је описао као ''енергичну'' особу и ''живу ватру'', преноси Њујорк пост.

Истовремено, Мелонијева је састанак са Трампом и бизнисменом Илоном Маском окарактерисала као ''пријатан дијалог'' и на свој Инстаграм налог окачила насмејану фотографију са новоизабраним америчким лидером.

Трамп и Мелонијева су, након отварања реновиране катедрале, присуствовали вечери заједно са још око 60 светских лидера.

БОНУС ВИДЕО: РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ САХРАНИО НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)