ПОВРЕЂЕНА НЕНСИ ПЕЛОСИ: Одмах примљена у болницу

Јована Шведић

13. 12. 2024. у 18:29 >> 18:31

БИВША председница Представничког дома Ненси Пелоси примљена је у болницу након што је задобила још увек неодређену повреду током службеног путовања у Луксембург, саопштила је њена канцеларија у петак.

ПОВРЕЂЕНА НЕНСИ ПЕЛОСИ: Одмах примљена у болницу

Фото: Танјуг АП

84-годишња Пелоси "тренутно добија одличан третман од стране лекара и медицинских стручњака", рекао је портпарол Ијан Крагер у саопштењу.

Демократа, која и даље представља Калифорнију у америчком дому, путовала је са двопартијском делегацијом Конгреса у Луксембург на обележавање 80. годишњице битке код Булгеа, преноси Би-Би-Си.

Крагер је рекао да се Пелоси "радује што ће се ускоро вратити кући у САД" и да наставља да ради из болнице.

Конгресменка из Сан Франциска дала је оставку на место председнице, утицајног места на другом месту за председника после потпредседника, 2023. године након два одвојена четворогодишња мандата на тој улози.

Међутим она је наставила да служи у Дому и прошлог месеца је изабрана на још један двогодишњи мандат.

БОНУС ВИДЕО:

ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАВРОВ СЕ ОГЛАСИО И ПРЕКИНУО ЋУТЊУ: Открио зашто је пропао самит Путина и Трампа у Будимпешти

ЛАВРОВ СЕ ОГЛАСИО И ПРЕКИНУО ЋУТЊУ: Открио зашто је пропао самит Путина и Трампа у Будимпешти

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп одложио је самит Русије и САД у Будимпешти због „закулисних извештаја“, изјавио је министар спољних послова Русије Сергеј Лавров у ауторском тексту објављеном на сајту Министарства спољних послова.

13. 11. 2025. у 11:21

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

ПАУНОВИЋЕВ ДЕБИ НА КЛУПИ СРБИЈЕ!Теже није могло, пуне трибине Вемблија и перфектни Енглези