СКАНДАЛ У КРАЉЕВСКОЈ ПОРОДИЦИ, КРАЉ ЧАРЛС НЕЋЕ ДА ГА ВИДИ: Ово је разлог зашто принц Ендру неће бити уз краљевску породицу за Божић

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

17. 12. 2024. у 00:33

БРИТАНСКИ принц Ендру се неће придружити остатку краљевске породице за Божић након што је данас објављено да је Јанг Тенгбо, који је повезан са њим, "кинески шпијун", пренео је Скај њуз.

СКАНДАЛ У КРАЉЕВСКОЈ ПОРОДИЦИ, КРАЉ ЧАРЛС НЕЋЕ ДА ГА ВИДИ: Ово је разлог зашто принц Ендру неће бити уз краљевску породицу за Божић

Tanjug

Принц Ендру је био присутан током празничног периода у Сандрингему последње две године, али највероватније неће присуствовати ове године.

Таква одлука долази након што је наводни кинески шпијун који је повезан са војводом од Јорка први пут јавно именован пошто су ограничења Високог суда укинута данас поподне.

Јанг Тенгбо, који је раније описан као "блиски повереник" краљевске породице, био је познат само као "Х6" након што је суд наметнуо налог за анонимност.

Јангу је прошле недеље одбијена жалбу због одлуке да му се забрани улазак у Велику Британију из разлога националне безбедности.

У петак је принц Ендрју рекао да је "прекинуо сваки контакт" са кинеским бизнисменом након "савета" званичника, али је инсистирао да са њим никада није разговарао ни о чему о "осетљивој природи".

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - РУСИ ПОКАЗАЛИ СНИМАК: Дрон камиказа уништио хаубицу француске производње

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ИНДИЈАНСКИ ПОГЛАВИЦА СРПСКОГ ПОРЕКЛА: Ричард Милановић задужио Индијанце, на оца Србина био поносан