УДАЉИ СЕ 10 МЕТАРА, ПА ОНДА ЗАПАЛИ: Милано је први град у Италији који уводи казну и за пушење на отвореном простору
18. 12. 2024. у 06:00
ОД првог минута нове 2025. године неће моћи да се пуши ни на отвореном ако је удаљеност од других особа мања од 10 метара.
Најновије из рубрике
УКРАЈИНСКИ ОБАВЕШТАЈАЦ И БИВШИ САВЕТНИК ЗЕЛЕНСКОГ: Запад жели да пошаље трупе у Украјину због страха од „грађанског рата“
ЗАПАДНЕ земље разматрају слање трупа у Украјину не да би обуздале Русију, већ да би спречиле потенцијални грађански рат подстакнут унутрашњим политичким ривалствима, широко распрострањеним ширењем оружја и друштвеним незадовољством, сугерисао је Алексеј Арестович, бивши главни помоћник Владимира Зеленског и војни обавештајац.
06. 01. 2026. у 20:22
ХИТАН ТАЈНИ САСТАНАК У ЗЕМЉИ ЕУ ЗБОГ ТРАМПОВИХ ПРЕТЊИ: Нема ни телефона ни кафе у "глувој" просторији
ОДБОР за спољну политику Данске одржаће састанак како би разговарао о односима Краљевине са САД, објавило је данско Министарство спољних послова.
06. 01. 2026. у 20:18
УМРЛО ВИШЕ ОД 5.000 ЉУДИ, ВЕЛИКИ ПОРАСТ ОБОЛЕЛИХ: Опасан вирус хара светом - никад више људи у болницама
БРОЈ оболелих од грипа у Сједињеним Америчким Државама и даље убрзано расте, а нови подаци америчких Центара за контролу и превенцију болести (ЦДЦ) показују да је 2025. од ове болести преминуло најмање 5.000 људи, док су прегледи код лекара због грипа достигли највиши ниво у последњих неколико деценија, односно од 1997. године.
06. 01. 2026. у 20:03
САНКЦИЈЕ У ЗАМЕНУ ЗА САВЕЗ Страегија "Обрнути Никсон": САД би укинуле све мере против Русије само ако се Москва окрене против Пекинга
СЈЕДИЊЕНЕ Државе би могле потпуно укинути све санкције уведене Русији, али искључиво под једним, крајње политичким условом.
06. 01. 2026. у 19:29
ИЗВОЗ НАФТЕ ИЗ ВЕНЕЦУЕЛЕ ЗА АЗИЈУ У ЗАСТОЈУ: Настављен извоз у Америку
ИСПОРУКЕ сирове нафте из Венецуеле за купце у Азији су већ пети дан заредом у застоју, док је амерички „Шеврон“ поново покренуо извоз у Сједињене Америчке Државе након четвородневне обуставе.
06. 01. 2026. у 19:00
Коментари (0)