ДРАМА НА АЕРОДРОМИМА ШИРОМ НЕМАЧКЕ: Пали компјутерски ситеми, није могућ улазак у земљу ван шенгенског простора
ПРОБЛЕМИ су захватили системе који се користе за контролу уласка у земљу.
FOTO: AP/Tanjug
У Немачкој се тренутно одвија драма због озбиљних техничких проблема на аеродромима, јер су рачунарски системи Савезне полиције у квару.
Портпарол овог органа потврдио је информацију за лист Билд.
Проблеми су захватили системе који се користе за контролу уласка у земљу.
Представник Савезне полиције на аеродрому у Франкфурту изјавио је: "Наше колеге сада морају да обављају многе задатке ручно, што је раније радио систем. Тренутно успевамо да се изборимо с тиме. Узрок поремећаја још није познат".
Аеродром је за емитер саопштио да тренутно није могућ улазак у Немачку изван шенгенског простора.
БОНУС ВИДЕО:
РУСКИ КАСКАДЕР ПРКОСИ СМРТИ: Погледајте зависника о адреналину
Препоручујемо
У НЕМАЧКОЈ УБИЈЕН МУШКАРАЦ: Дивљао багером, повредио три припадника полиције
31. 12. 2024. у 18:56
ШОК У НЕМАЧКОЈ ПОЛИТИЦИ: Кључни немачки политичари пореде Илона Маска са Путином
30. 12. 2024. у 16:24
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)