ПОЗНАТО КАДА ЋЕ БИТИ САХРАЊЕН ЖАН МАРИ ЛЕ ПЕН: Почиваће у породичној гробници у Бретањи
Сахрана Жан-Мари Ле Пена биће одржана у суботу, у уском кругу најближих, саопштили су из његове породице.

Фото: Горан Чворовић
Ле Пен ће бити сахрањен у свом родном месту Трините на Мору у Бретањи.
Пре сахране, биће одржано опело у цркви која се налази у истој улици у којој је одрастао.
Оснивач странке Национални фронт биће, по сопственој жељи, сахрањен у породичној гробници, у којој почивају и његови родитељи.
Жан Мари Ле Пен је преминуо у уторак у 96. години у месту Гарш у западном париском предграђу, недалеко од места у коме је живео.

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)