"УХАПШЕНА СТУДЕТКИЊА ЗА НАПАД ЧЕКИЋЕМ НА ОСМОРО КОЛЕГА" Јапански медији: Мислила да је ударање једино решење (ФОТО)
ПРЕМА Полицијској управи Токија, осумњичена Иоо Ју-хиун, држављанка Кореје, оптужена је да је чекићем ударала студенте универзитета.
Foto: Printskrin
У случају када је осморо студената повређено након што су их ударили чекићем на Универзитету Хосеи у Мачиди у Токију, ухапшена студенткиња је изјавила да је „мислила да је ударање једино решење да зауставим малтретирање“, преносе Јапански медији.
Према Полицијској управи Токија, осумњичена Иоо Ју-хиун, држављанка Кореје, оптужена је да је чекићем ударала студенте универзитета у потиљак у учионици у кампусу Тама Универзитета Хосеи у Мачиди, Токио, непосредно пре 10.00 часова, узрокујући повреде.
Foto: Printskrin
Током испитивања, осумњичена Ју је наводно признала оптужбе, али је у накнадном интервјуу са полицијском управом града објаснила своје мотиве, рекавши:
- Једини начин да зауставим малтретирање које ми се дешавало током часа био је да ударим студенте у истој учионици који су ме малтретирали - додала је она.
Сада је откривено да је изјавила:
- Мислила сам да нема решења - рекла је Ју.
Поред тога, Ју је наводно рекла:
- Ујутро сам ставила чекић који се налазио у учионици на Факултету за социологију у џеп од јакне и понела га са собом.
Свих осам повређених студената задобило је лакше повреде, али су најмање двојица рекли да не познају Ју, а Метрополитен полицијска управа тренутно истражује детаље инцидента.
БОНУС ВИДЕО:
ЈАПАНСКИ НАУЧНИЦИ КРЕИРАЛИ РОБОТА: Насмејано лице од живих ћелија коже
Препоручујемо
НИПОН СТИЛ ПРОТИВ АМЕРИЧКЕ ВЛАДЕ: Разматрају тужбу због блокиране куповине Ју-Ес стила
06. 01. 2025. у 11:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (0)