ОРБАН НЕ ИДЕ НА ТРАМПОВУ ИНАУГУРАЦИЈУ: Откривено где ће у понедељак бити премијер Мађарске

Novosti online

15. 01. 2025. у 18:50

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан неће присуствовати церемонији инаугурације новоизабраног председника САД Доналда Трампа у понедељак, 20. јануара, у Вашингтону.

ОРБАН НЕ ИДЕ НА ТРАМПОВУ ИНАУГУРАЦИЈУ: Откривено где ће у понедељак бити премијер Мађарске

Фото: EPA-EFE/HANNIBAL HANSCHKE

Виктор Орбан ће 20. јануара говорити на конференцији у Будимпешти на којој ће оценити резултате мађарског председавања Саветом ЕУ.

Истовремено, секретар за штампу мађарске владе Берталан Хаваши је однос Трампа и Орбана назвао „топлим“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Овације за Шпанску питу: Ирфан Менсур и Фондација Mozzart пронашли рецепт за успех