ИНЦИДЕНТ НА ПОЛЕТАЊУ: Авион Јунајтед ерлајнса морао да се врати на аеродром, ево шта је разлог

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

16. 01. 2025. у 00:11

АВИОН "Јунајтед ерлајнса" из Чикага за Феникс морао је да се врати на међународни аеродром О'Хара након што је његов стајни трап ударио у којота током полетања.

ИНЦИДЕНТ НА ПОЛЕТАЊУ: Авион Јунајтед ерлајнса морао да се врати на аеродром, ево шта је разлог

Фото: Танјуг/АП/Elaine Thompson

Компанија "Јунајтед ерлајнс" је саопштила да је лет 1727, који је требало да лети са међународног аеродрома Чикаго-О'Хара до међународног аеродрома Феникс Скај Харбор, полетео око 10.45 у недељу ујутро и ударио у којота, пренео је Хил.

У тренутку инцидента у авиону је било укупно 167 путника и шест чланова посаде.

Боинг 737 МАКС 9 безбедно се вратио на аеродром Чикаго-О'Хара на преглед након инцидента, навели су званичници.

"Јунајтед ерлајнс" је саопштио да је особље авио-компаније организовало још један авион да одвезе путнике на одредиште истог поподнева.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате